Loading...
קצת עלי2018-02-09T12:12:14+00:00

היי,
נעים להכיר, אני

זהר אלעני הס

אני זהר אלעני הס נשואה לגד, אמא לארבעה ילדים וגרה בקריית אונו,

בכל אדם ובכל ילד אני מצליחה לראות את הטוב – גם כשקשה שם מאוד. כבר בשלב הטיפול אני רואה אותו חוזר עם חיוך, בריא יותר, פחות פוחד ופתוח יותר.

כמעט עשר שנים שאני מטפלת בהומאופתיה קלאסית. בשנתיים האחרונות התמקדתי בטיפול במשפחות כי אחרי כל כך הרבה טיפולים בילדים, בעיקר בפחדים הבנתי שהרגשות הללו בד"כ מגיעים מאחד ההורים וטיפול בהם ברוב המקרים פתר את הבעיה אצל הילד.

בקליניקה שלי יש מאות תיקים של מטופלים ועשרות תיקים של משפחות כל תיק מתויק לפי שם משפחה בהם יש תיעוד מלא על הקושי הפיזי והרגשי של הילדים, הורה ו/או הורים ולפעמים לפעמים גם הסבתות והסבים.

הדרך בה אני עובדת ומתפתחת נולדה בעיקר מסקרנות ואהבה לבני אדם. מאז היותי ילדה עניין אותי טבע ואופי האדם על איך הם מרגישים מבפנים, איך הם מתנהגים כלפי חוץ והבנתי שכולם מחפשים משמעות ומה באו לעשות בעולם הזה.

חיפשתי פתרונות לפי הידע שצברתי בהומאופתיה ובאבחון לפי אותיות השם ותאריך הלידה. למדתי די הרבה על דרכי הריפוי המתייחסות לקשר בין הגוף והנפש למדתי מה לעשות ובעיקר מה לא לעשות

למדתי שהתנהגות, דמיון חיצוני אופי וגם פחדים עוברים מדור לדור. עם השנים התחברתי יותר ויותר לידע שהיה עמוק בתוכי התובנות והגילויים היו מדהימים. עבדתי עם מטופלים רבים שהתמודדו עם חולי שסחבו מדורות קודמים מצאתי קשר בסיפורים של משפחות שחוזרים על עצמם או באנשים ששכפלו התנהגות או מחסומים של ההורה, הדודה או הסבתא.

ותמיד תמיד זה מרתק, מלמד, מרגש ומתחדש ומוביל אותי עמוק יותר אל תוך עצמי. אני מוצאת בדיוק את זה גם במשפחה שלי ובקשיים איתם אני מתמודדת כהורה הבנתי שלפעמים האדם לא מודע ליופי ולאישיות שקיימים בתוכו וכשמורידים את הקליפות מתגלה היופי הפנימי שנמצא אצל כל אחד. והעבודה שלי היא להראות לאימא ולאפשר לה לראות את אותו יופי אצל הילד שלה תוך התבוננות בעצמה ואז משהו קורה בבית שהוא חלק מתהליך הריפוי.

צרו איתי קשר

הסיפור שלי

את השינוי הגדול בחיי עשיתי בשנת 2002 כשנולד ילדי הרביעי. עבדתי במשרד פרסום עבודה תובענית שגרמה לי להיעדר שעות רבות  וראיתי את תוצאותיה על הילדים ועליי.

גליתי שאצל הילד שלי מתפתחת מחלה שנקראת נירופירומטוזיס (כתמי "קפה בחלב") שפוגעת בעיניים ובמערכת העצבים. לא הבנתי איך זה קרה הרגשתי מועקה ופחד ושאלתי את עצמי אין ספור שאלות כמו "למה זה מגיע לי?" ואולי אני עובדת קשה מידיי ולא מספיק בבית? החלטתי שלא אפסיק לחפש עד שאמצע תשובות.

במהלך החיפוש הזה נחשפתי לדמיון מודרך ולמדתי אבחון באמצעות שם ותאריך לידה ואז קרה דבר ששינה לי את החיים – התנסתי בהומיאופתיה – אני זוכרת את התחושה שעברה שעברה בי כשקיבלתי את הרמדי בפעם הראשונה, זה הרגיש כמו קסם וכל התחושות הרעות עברו. זה מיד חיבר אותי לרגש הזה שכשהייתי ילדה חלמתי שתהיה לי היכולת לעזור לאנשים ולרפא אותם.

עזבתי את מקום עבודתי ולמדתי 4 שנים הומיאופתיה קלאסית בקולג' לרפואה משלימה, רמת אפעל. בשנה השלישית, בהתמחות, חיברתי את הכלי האיבחוני שרכשתי ונדהמתי לגלות שהחיבור הזה גורם לי להבין בצורה מדוייקת את הקושי של המטופל והתוצאות לא מאחרות להגיע.

מאז הילדים שלי מטופלים בהומיאופתיה ואני יכולה לאמר שכולם בריאים כולל הילד המקסים הזה שלימים הפך נער בוגר חכם ובריא

החזון שלי

החזון שלי

החזון שלי הוא להגיע לכמה שיותר משפחות ולעזור לילדים תוך כדי טיפול בהורה ובכל מה שיוצר את הקושי. בעזרת הומיאופתיה וטיפול מדוייק אוכל לייצר לילד מציאות מאפשרת וע"י טיפול בהורה לייצר סביבה תומכת.

כי אני מאמינה כל מה שלא נטפל בו עכשו כשהם ילדים יגדל ויתעצם כשיגדלו!  בשנים האחרונות אני פועלת ברמה העירונית כחברה בועדת חינוך, ליישם את אותו חזון ולהביא את ההומיאופתיה לכל משפחה בישראל ולעזור לילדים שלנו.

אני מזמינה אתכם ההורים והילדים לתהליך מרתק, בו תהיה לכם הזדמנות להכיר את הקושי שחווה הילד שלכם את הצרכים והשלבים בו הוא נמצא ולעזור לו להיות ילד מאושר ובריא ולא פחות חשוב לעזור לכם ליצור משפחה מאוזנת מכילה ומאפשרת.

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מרגש אותי לקבל מכתב תודה בהם הלקוחות מספרים לי על השינוי שעברו ואיך הטיפול שיפר את הבריאות שלהם ושידרג את איכות החיים שלהם. בחרתי באחדים

אין לי מושג איך את עושה את זה אבל את עושה פלאות!! אולי זו הסבלנות המופלאה שלך, השאלות המדוייקות, הראייה הטובה שלך לקרוא את מי שלפנייך.. ההבחנה המדוייקת.. את מצליחה בזמן כל כך קצר להחזיר אותי לעצמי!

יפה שופל

אני ממליצה בחום על זהר, מקצועית וחמה, טיפלה במסירות רבה בבעיות נשימה של הבת שלי (6). אני אוהבת את הגישה שלך, העדינות שבך, תמיד האמנתי בהומאופתיה אולם התיווך שלך לעולם הזה עושה הבדל משמעותי. יישר כח, המשיכי לרפא, להעצים אנשים ולחבר אותם לכוחות של עצמם. בהערכה רבה.

דניאלה הירש

"הגעתי לזהר כשחיי היו במבוי סתום. במשך תקופה ארוכה, רציתי להיות במערכת יחסים. עשיתי כל דבר ע"מ להכיר את בן הזוג שלי. אין המלצה בספר שלא אימצתי בניסיון נוסף להכיר. היום אני נשואה לגבר מדהים ואוהב, אני ממליצה בחום רב לטיפול זה ככלי לפתוח חסמים ולהביא לשינוי."

ה. בת 33

אמליץ בחום לכל מי שסובל מבעיה כרונית לנסות את ההומאופתיה ואצלך כמובן מאז הטיפול נעלמה האלרגיה כמעט לחלוטין. נדיר שיש לי את אותו גירוי שגורם להתעטשויות. אם לאמר באחוזים במקרה שלי כמעט 100%. איני מגדיר עצמי עוד כאלרגי. המשיכי במלאכתך, אין ספק שאת עוזרת לאנשים ועל זה תבורכי

מידד יניב

במשך שנים (כ20 שנה) אני סובלת מדלקות חמורות בסינוסים הרמדי עבד באותה יעילות כמו אנטיביוטיקה. עדיין בשוק מכמה מהר ויעיל זה פעל!! תודה ענקית על מקצועיותך ועל הדאגה והליווי הצמוד במהלך ימי הריפוי.  תבורכי!"

ליב סילבן

רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול בבני בן ה 10 זה חורף ראשון ללא אסטמת עור וללא משחות קורטיזון. לגבי הקשב והריכוז – שיפור ניכר בבית הספר הן ברמת הציונים והן באינטרקציה עם החברים. תודה שאת מלווה אותנו.

אפרת אלון
ליצירת קשר ופרטים נוספים
זהר אלעני הס

זהר אלעני הס